Klan Need for Speed - Klub Maniaków 4 Kółek

Pełna wersja: RedBrumBrum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Imię: Wiktor.
Wiek: 18.
Nick w grze z dopiskiem nazwy serwera : REDBRUMBRUM (chicane)
Level: 31, wiem dość niski, ale dopiero wróciłem do gry po świeżo zakupionym samochodzie. Big Grin
Link przedstawiający profil na Need for Speed Stats: http://nfsc-s.com/nfsw/REDBRUMBRUM
Ulubiony producent samochodowy: Mazda, Subaru.
Kilka słów na temat własnej osobowości: Dużo o sobie mówić nie będę.. Jestem spokojnym człowiekiem, który strzela suchymi tekstami jak CJ minigunem w SA. Czy jestem gadatliwy i tak dalej? Zależy od dnia i od rozmówcy.
Osoby które poznałeś z klanu: Szczerze mówiąc to.. Nikogo.
Cóż skłoniło Cię do wybrania naszego team-u: Szukam nowych wrażeń, dobrej zabawy i podszkolenia swoich umiejętności. [/align]

BLACKSHADOW849

Zapraszam do wspólnej jazdy aktualnie jestem w grze zapraszam do grupy
Edit. LVL się nie liczy akurat najbardziej
Witam i zapraszam do grupy obecnie jestem na grze nick--Gosia2603
Dzień w którym podanie zostanie zamieszczone na stronie, jest równoznaczny z rozpoczęciem około tygodniowego procesu rekrutacyjnego. Wykonaniem testowego przejazdu z osobą rekrutującą, weryfikującą umiejętności, zapoznającą się z potencjalnym klanowiczem.
Dany okres będzie charakteryzował się występowaniem komentarzy zespołu w postaci opinii na temat potencjalnego członkostwa KM4K. Badana będzie przede wszystkim kultura w dalszej kolejności umiejętności w grze. Wskazane jest więc częste uczestnictwo w grupie w postaci aktywnego udzielania się w rozmowach.
Dalsza procedura postępowa w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wiąże się z otrzymaniem statusu pod nazwą rekrut, na okres od 2 do 5 tygodni.
No właśnie ja w sprawie rekrutacji.. Możemy się jakoś umówić na konkretny dzień? Bo od dwóch dni staram się na was trafić na grze i jakoś się zawsze mijamy. :/
Wtedy co mieliśmy ten wyścig rozpoznawczy, czy jak to nazwać, zadzwonił mi telefon i grać nie mogłem.. Potem mi NfS'a crashowało i też się nie dało, więc mogę prosić o jakiś termin? Jeśli chodzi o godziny to ja jestem otwarty, ale zazwyczaj jestem rano do południa i wieczornymi godzinami.

BLACKSHADOW849

Więc tak mniej więcej ja już dziś wieczorem postaram się być ale również jak wchodzisz do gry to sprawdz czy ktoś z klanowiczów jest akurat w grze. Dlaczego? Otóż każdy z nas jest otwarty i chętny do rozmowy więc nie ma co się czaić a napisać Big Grin
Ja zazwyczaj jestem w grze około 17 każdego dnia , także zapraszam , wystarczy napisac do mnie prywatna wiadomość. Mój nick na chicane eu. to : TOMMYKM4k. pozdrawiam.

BLACKSHADOW849

Jeśli mogę się wypowiedzieć: me zdanie jest takie że Wiktor zasługuję na rekruta (albo już otrzymał).Miło i fajnie się jezdziło oraz przyjemna rozmowa.Ja jestem na tak ale nie wiem jak reszta
Pozdrawiam
Rozpoczął się u Ciebie okres rekruta powodzenia.
Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum jak i Klanu.
Co z owym człowiekiem robimy dalej?
-brak kontaktu
-bark wspólnej jazdy
-brak rozwoju strony
Stron: 1 2